Ogłoszenia

Nowa strona internetowa!

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia nowej strony internetowej poświęconej usługom wykonywanym na rzecz pracowników zatrudnionych za granicą oraz firm działających na rynku niemieckim:


www.kancelariafinansowa.eu


Na stronie znajduje się wiele cennych informacji o pomocy świadczonej na rzecz osób zatrudnionych min. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Luksemburgu i Polsce, a także na temat wsparcia działalności firm budowlanych, montażowych i eksportowych w Niemczech.

Ponad 20 lat doświadczenia w branży finansów zagranicznych skłoniło nas do przedstawienia Państwu szczegółowych informacji o naszych przedsiębiorstwach, celach biznesowych, genezie nazwy firmy, bogatej historii, doświadczeniach międzynarodowych, współpracy, branżach, referencjach i niezwykle bogatych pakietów usług skierowanych do klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych.

Osobny dział został poświęcony karierze w branży finansów zagranicznych, gdzie osoby zainteresowane pracą mogą znaleźć nie tylko aktualne oferty pracy, ale także wszystkie niezbędne informacje dotyczące ścieżki kariery.

Strona internetowa jest na bieżąco aktualizowana, a w punkcie NEWS zawsze znajdziecie Państwo najświeższe informacje dotyczące korporacji.

Prezentację internetową można także odwiedzić wchodząc na domenę główną www.kanzlei.pl, a szukając usług skierowanych bezpośrednio do firm, warto skorzystać z adresu internetowego www.kommerz.pl

 

Oferta pracy w dziale obsługi klienta

Poszukujemy młodych, ambitnych i kreatywnych osób do pracy w dziale obsługi klienta. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, miła aparycja, nastawienie na sukces. Mile widziani absolwenci szkół wyższych oraz studenci ostatniego roku studiów magisterskich. Oferujemy umowę o pracę i doskonałą perspektywę rozwoju zawodowego.

Zadania:

  • obsługa klienta w biurze (głównie indywidualnego)
  • prowadzenie rozmów telefonicznych w jęz. polskim i niemieckim
  • prowadzenie korespondencji listownej i mailowej w jęz. polskim i niemieckim
  • wykonywanie prac biurowych i sekretarskich

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w piśmie
  • miła aparycja i wysoki poziom kultury osobistej
  • samodyscyplina, samodzielność i nastawienie na sukces
  • komunikatywność, kreatywność i umiejętność pracy w zespole
  • wysoka postawa moralna i silna etyka

Warunki:

Budownictwo Technologie Logistyka

Specjalistyczne usługi dla budownictwa i przemysłu znajdziecie Państwo na portalu www.ZOLLAMT.pl

Znani i cenieni w środowisku biznesowym specjaliści pomogą Państwu we wszystkich aspektach prowadzenia i rozwijania działalności w Niemczech związanej z budownictwem, technologią i logistyką.

Wysokospecjalistyczne wsparcie obejmuje wszystkie etapy kontraktu budowlanego, tj.:

Więcej: Budownictwo Technologie Logistyka

 

Sprzedaż nieruchomości

Oferujemy Państwu sprzedaż bardzo atrakcyjnych nieruchomości z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej. W naszej ofercie znajdują się nieruchomości ulokowane w bardzo atrakcyjnych miejscach o ważnym znaczeniu logistycznym.

Zakup oferowanych przez nas nieruchomości logistycznych jest świetną lokatą kapitału, gdyż ich udział na rynku transakcji wynosi zazwyczaj od kilku do nawet kilkudziesięciu procent. Zmiany jakie obecnie zachodzą na rynku nieruchomości logistycznych są ogromne. Inwestycje logistyczne osiągają nie tylko wysokie zyski początkowe, ale gwarantują także stałe i wysokie ciągłe oprocentowanie.

Więcej: Sprzedaż nieruchomości

Portal Świadczeń Rodzinnych

Centrum Świadczeń Rodzinnych www.Familienkasse.pl oferuje pomoc rodzicom w uzyskaniu Kindergeld, Elterngeld, Betreuungsgeld Kinderzuschlag, Landeserziehungsgeld, Familienbeihilfe i wielu innych świadczeń rodzinnych. Najważniejszym celem portalu jest pomoc wszystkim rodzicom, którzy napotykają na problemy z uzyskaniem zasiłków rodzinnych – poprzez długie oczekiwanie na zasiłek, odrzucenie wniosku, wstrzymanie wypłaty zasiłku - kończąc na całej masie innych problemów, które z roku na rok masowo narastają i z którymi rodzice nie są w stanie sami sobie pomóc.

Więcej: Portal Świadczeń Rodzinnych

 

Strona 1 z 3

«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»
Copyright © 2009-2017 Finanzamt.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zakaz kopiowania. Wykorzystywanie tekstów wymaga opłacenia licencji.