Ogłoszenia

Usługi specjalistyczne dla firm

Prowadzimy pełną obsługę małego i średniego biznesu w Niemczech prowadzonego we wszystkich formach prawnych w segmencie KMU (Kleine und Mittlere Unternehmen) oraz pełną obsługę dużych firm, holdingów i korporacji w zakresie przygotowania, organizowania, rozpoczęcia, prowadzenia, rozwijania działalności gospodarczej, umacniania pozycji i inwestowania na rynku niemieckim.

Wspieramy biznes w Niemczech oferując profesjonalny i specjalistyczny support dla projektów biznesowych realizowanych przez polskich inwestorów, wykonawców, podwykonawców, usługodawców, handlowców, przedsiębiorców i biznesmenów.

Więcej: Usługi specjalistyczne dla firm

 

Podatki zagraniczne

Finanzamt.pl rozlicza podatki dochodowe osób fizycznych w Niemczech, Austrii, Szwajcarii oraz Holandii, a także prowadzi pełną obsługę firm działających w Niemczech.

Oferta skierowana jest do wszystkich pracowników zatrudnionych w DE, AT, CH, NL oraz do wszystkich firm działających w Niemczech.

Więcej: Podatki zagraniczne

Rozliczenie roczne Gewerbe

Finanzamt.pl oferuje w bardzo korzystnej cenie roczne rozliczenie małej Gewerbe – jednoosobowej działalności gospodarczej prowadzonej w Niemczech.

Oferta skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy uzyskali niewielkie obroty z prowadzenia Gewerbe.

Sporządzenie rozliczenia rocznego jest dla wszystkich przedsiębiorców w Niemczech obowiązkowe i musi zostać złożone w niemieckim Urzędzie Skarbowym do 31 maja za rok poprzedni. Na wniosek możemy przedłużyć dla Państwa okres rozliczenia z 31 maja na 31 grudzień - pod warunkiem, że złożycie u nas komplet dokumentów. W skład usługi wchodzą wszystkiego rodzaju rozliczenia.

Więcej: Rozliczenie roczne Gewerbe

 

Zasiłki rodzinne i socjalne

Finanzamt.pl prowadzi kompleksowo sprawy zasiłków dla pracujących w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii i Luksemburgu. Oferta uzyskania zasiłków skierowana jest do wszystkich pracowników zatrudnionych w 5-ciu w/w krajach.

Pakiety usług obejmują świadczenia rodzinne na dzieci oraz pozostałe świadczenia socjalne przewidziane przepisami prawa socjalnego obowiązującego w DE, AT, CH, NL, LUX.

Z uwagi na indywidualny charakter spraw i rosnący stopień trudności, każdy wniosek rozpatrywany jest z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji wnioskodawcy.

Wykaz niemieckich, austriackich, szwajcarskich, holenderskich i luksemburskich zasiłków,

Więcej: Zasiłki rodzinne i socjalne

Oferta pracy dla specjalistów

Finanzamt.pl zatrudni wysokiej klasy pracowników z długoletnim doświadczeniem w branży międzynarodowych finansów, podatków, prawa, ekonomii i biznesu.

Kandydaci muszą spełniać wymóg posiadania min. 10-letniego doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku pracy w znanym przedsiębiorstwie doradczym o zasięgu międzynarodowym.

Od kandydatów wymaga się co najmniej wykształcenia wyższego z tytułem magistra lub z zagranicznym tytułem pokrewnym. Mile widziane posiadanie doktoratu !

Od kandydatów oczekuje się bardzo dobrej znajomości w mowie i piśmie co najmniej 3 języków obcych, tj.:

Więcej: Oferta pracy dla specjalistów

 

Strona 2 z 3

«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»
Copyright © 2009-2017 Finanzamt.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zakaz kopiowania. Wykorzystywanie tekstów wymaga opłacenia licencji.