Nowa odsłona portalu Arbeitsamt.pl

Nowa odsłona portalu www.arbeitsamt.pl skierowana jest do pracowników pracujących w Niemczech, a także do pracodawców, agencji pracy, pośredników pracy i firm delegujących do pracy w Niemczech.

Misją portalu jest wprowadzanie polskich firm na niemiecki rynek pracy i promowanie usług związanych z leasingiem pracowniczym i pośrednictwem pracy, podnoszenie konkurencyjności polskich firm i pracodawców na rynku niemieckim, podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników zatrudnionych w Niemczech, a także pozyskiwanie środków finansowych ze źródeł socjalnych.

Portal www.arbeitsamt.pl przeznaczony jest zarówno dla pracowników zatrudnionych w Niemczech, jak i firm działających na niemieckim rynku pracy.

Stronę internetową www.arbeitsamt.pl powinny koniecznie odwiedzić osoby prowadzące polskie agencje pracy wypożyczające personel pracowniczy niemieckim przedsiębiorstwom, a także pracodawcy, którzy chcą stosować bezpieczne i komercyjne modele delegowania polskich pracowników do pracy w Niemczech.

Także polscy pracownicy zainteresowani uznaniem polskiego zawodu w Niemczech i uzyskaniem pakietu świaczeń socjalnych powinni na bieżąco wchodzić na www.arbeitsamt.pl

Za pośrednictwem portalu można uzyskać pomoc w zdobyciu niemieckich uprawnień zawodowych, zamówić szkolenie mające za cel usprawnienie działania w Niemczech, uzyskać pakiety świadczeń socjalnych i rodzinnych oraz otrzymać wsparcie działalności gospodarczej prowadzonej na rynku niemieckim.

Zdjęcie: aboutpixel.de/Careers © Mark Chambers