Nowy adres biura w Gliwicach

Od 1 sierpnia 2017 dotychczasowe biuro w Gliwicach zostało przeniesione z ulicy Dubois 16 na ulicę Barlickiego 9.

Zapraszamy do odwiedzenia nowego biura w bardzo prestiżowym miejscu! Biuro w Gliwicach działa od 2003 roku w ścisłym centrum miasta, a nowa lokalizacja znajduje się  blisko dawnej. Od 01.08.2017 biuro jest zlokalizowane na parterze kamienicy znajdującej się na rogu ulic Barlickiego i Zwycięstwa (na zdjęciu obok). Biuro można odwiedzać osobiście od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 15:00. Telefon: 32 / 233 40 33 Sprawy można załatwiać także tradycyjną drogą pocztową wysyłając dokumenty na adres: Kancelaria K&W 44-100 Gliwice ul. Barlickiego 9.

Biuro ma bardzo dogodne położenie dla klientów przyjeżdżających z różnych części Polski i Europy.

Dojazd samochodem

Bardzo łatwy jest dojazd samochodem do biura, w szczególności z innych miast aglomeracji śląskiej, ponieważ biuro znajduje się blisko przebiegającej przez centrum Trasy Średnicowej, która łączy Gliwice z Katowicami oraz przebiega przez największe miasta Górnego Śląska (Katowice, Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice). Jadąc Trasą Średnicową trzeba zjechać na Gliwice Centrum. Obok biura są miejsca parkingowe, a w bliskiej odległości parkingi strzeżone.

Także przyjazd samochodem z innych rejonów Polski jest bardzo łatwy, gdyż na węźle autostradowym w Gliwice-Sośnica krzyżują się dwie duże autostrady: A1 oraz A4, a także droga krajowa nr 44 (największy węzeł drogowy w Polsce).

Przylot samolotem

Czas przejazdu samochodem z Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach do biura w Gliwicach zajmuje zaledwie nieco ponad dwadzieścia minut. Na lotnisko Katowice-Pyrzowice można przylecieć z wielu lotnisk krajowych i zagranicznych.

Przyjazd pociągiem

Biuro znajduje się zaledwie 450 metrów od Dworca Kolejowego PKP w Gliwicach (Śródmieście), do którego jeżdżą pociągi regionalne oraz pociągi dalekobieżne z większości największych miast Polski.

Biuro od samego początku swojej działalności pomaga tysiącom pracowników i przedsiębiorców w sprawach finansowych, podatkowych, socjalnych, zasiłkowych oraz w wielu innych sprawach związanych z wykonywaniem pracy i działalności za granicą. Do najbardziej popularnych usług należy zwrot podatku zagranicznego, uzyskanie zagranicznych świadczeń rodzinnych, przyspieszanie wypłaty zasiłków rodzinnych, uznanie polskiego zawodu w Niemczech, wypłata zaległego urlopu oraz otrzymanie świadczeń emerytalnych i rentowych. Także pomoc polskim przedsiębiorcom w prowadzeniu firmy oraz biznesu w Niemczech cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, którzy coraz liczniej korzystają z całego pakietu usług.

Usługi świadczone przez biuro w Gliwicach to min.:

Zwrot podatku z Niemiec
Zasiłki rodzinne z Niemiec
Uznanie zawodu w Niemczech
Zwrot podatku z Austrii Zasiłki rodzinne z Austrii Specjalistyczne pisma
Zwrot podatku z Holandii Zasiłki rodzinne z Szwajcarii Odszkodowania urlopowe DE i AT
Rozliczenie PIT Zasiłki rodzinne z Luksemburga
Świadczenia emerytalne DE
Zasiłki rodzinne z Holandii Świadczenia rentowe DE
Zasiłek rodzinny 500+ Rozwiązywanie problemów
Przyspieszanie wypłaty zasiłków rodzinnych Finansowe dodatki
Międzynarodowe sprawy

Biuro odwiedzane jest przez pracowników zatrudnionych w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Luksemburgu oraz Holandii i to zarówno pracujących tylko sezonowo, jak i pracujących na stałe, a także przez polskich przedsiębiorców prowadzących firmy w Niemczech. Za pośrednictwem biura można załatwić wszelkie niezbędne sprawy związane z pracą i działalnością za granicą, np. uzyskać zwrot nadpłaconego podatku, otrzymać zasiłki rodzinne – w tym Kindergeld i Elterngeld, uzyskać uznanie polskiego zawodu w Niemczech i wiele innych. Wstępne zapytania można składać telefonicznie dzwoniąc na następujący numer telefonu 32 / 233 40 33. Sprawy można załatwiać także bezpośrednio w biurze w trakcie godzin urzędowania kierując się do działu obsługi klienta.

 

Kancelaria K&W

ul. Barlickiego 9

44-100 Gliwice

 

Telefon: (+48) 32 233 40 33

 

Zapraszamy do odwiedzenia biura!!!