Nowa strona internetowa!

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia nowej strony internetowej poświęconej usługom wykonywanym na rzecz pracowników zatrudnionych za granicą oraz firm działających na rynku niemieckim:


www.kancelariafinansowa.eu


Na stronie znajduje się wiele cennych informacji o pomocy świadczonej na rzecz osób zatrudnionych min. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Luksemburgu i Polsce, a także na temat wsparcia działalności firm budowlanych, montażowych i eksportowych w Niemczech.

Ponad 20 lat doświadczenia w branży finansów zagranicznych skłoniło nas do przedstawienia Państwu szczegółowych informacji o naszych przedsiębiorstwach, celach biznesowych, genezie nazwy firmy, bogatej historii, doświadczeniach międzynarodowych, współpracy, branżach, referencjach i niezwykle bogatych pakietów usług skierowanych do klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych.

Osobny dział został poświęcony karierze w branży finansów zagranicznych, gdzie osoby zainteresowane pracą mogą znaleźć nie tylko aktualne oferty pracy, ale także wszystkie niezbędne informacje dotyczące ścieżki kariery.

Strona internetowa jest na bieżąco aktualizowana, a w punkcie NEWS zawsze znajdziecie Państwo najświeższe informacje dotyczące korporacji.

Prezentację internetową można także odwiedzić wchodząc na domenę główną www.kanzlei.pl, a szukając usług skierowanych bezpośrednio do firm, warto skorzystać z adresu internetowego www.kommerz.pl