Ogłoszenia

Nowa strona internetowa!

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia nowej strony internetowej poświęconej usługom wykonywanym na rzecz pracowników zatrudnionych za granicą oraz firm działających na rynku niemieckim:


www.kancelariafinansowa.eu


Na stronie znajduje się wiele cennych informacji o pomocy świadczonej na rzecz osób zatrudnionych min. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Luksemburgu i Polsce, a także na temat wsparcia działalności firm budowlanych, montażowych i eksportowych w Niemczech.

Ponad 20 lat doświadczenia w branży finansów zagranicznych skłoniło nas do przedstawienia Państwu szczegółowych informacji o naszych przedsiębiorstwach, celach biznesowych, genezie nazwy firmy, bogatej historii, doświadczeniach międzynarodowych, współpracy, branżach, referencjach i niezwykle bogatych pakietów usług skierowanych do klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych.

Osobny dział został poświęcony karierze w branży finansów zagranicznych, gdzie osoby zainteresowane pracą mogą znaleźć nie tylko aktualne oferty pracy, ale także wszystkie niezbędne informacje dotyczące ścieżki kariery.

Strona internetowa jest na bieżąco aktualizowana, a w punkcie NEWS zawsze znajdziecie Państwo najświeższe informacje dotyczące korporacji.

Prezentację internetową można także odwiedzić wchodząc na domenę główną www.kanzlei.pl, a szukając usług skierowanych bezpośrednio do firm, warto skorzystać z adresu internetowego www.kommerz.pl

 

Oferta pracy w dziale obsługi klienta

Poszukujemy młodych, ambitnych i kreatywnych osób do pracy w dziale obsługi klienta. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, miła aparycja, nastawienie na sukces. Mile widziani absolwenci szkół wyższych oraz studenci ostatniego roku studiów magisterskich. Oferujemy umowę o pracę i doskonałą perspektywę rozwoju zawodowego.

Zadania:

  • obsługa klienta w biurze (głównie indywidualnego)
  • prowadzenie rozmów telefonicznych w jęz. polskim i niemieckim
  • prowadzenie korespondencji listownej i mailowej w jęz. polskim i niemieckim
  • wykonywanie prac biurowych i sekretarskich

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w piśmie
  • miła aparycja i wysoki poziom kultury osobistej
  • samodyscyplina, samodzielność i nastawienie na sukces
  • komunikatywność, kreatywność i umiejętność pracy w zespole
  • wysoka postawa moralna i silna etyka

Warunki:

 

Budownictwo Technologie Logistyka

Specjalistyczne usługi dla budownictwa i przemysłu znajdziecie Państwo na portalu www.ZOLLAMT.pl

Znani i cenieni w środowisku biznesowym specjaliści pomogą Państwu we wszystkich aspektach prowadzenia i rozwijania działalności w Niemczech związanej z budownictwem, technologią i logistyką.

Wysokospecjalistyczne wsparcie obejmuje wszystkie etapy kontraktu budowlanego, tj.:

Więcej: Budownictwo Technologie Logistyka

 

Sprzedaż nieruchomości

Oferujemy Państwu sprzedaż bardzo atrakcyjnych nieruchomości z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej. W naszej ofercie znajdują się nieruchomości ulokowane w bardzo atrakcyjnych miejscach o ważnym znaczeniu logistycznym.

Zakup oferowanych przez nas nieruchomości logistycznych jest świetną lokatą kapitału, gdyż ich udział na rynku transakcji wynosi zazwyczaj od kilku do nawet kilkudziesięciu procent. Zmiany jakie obecnie zachodzą na rynku nieruchomości logistycznych są ogromne. Inwestycje logistyczne osiągają nie tylko wysokie zyski początkowe, ale gwarantują także stałe i wysokie ciągłe oprocentowanie.

Więcej: Sprzedaż nieruchomości

 

Portal Świadczeń Rodzinnych

Centrum Świadczeń Rodzinnych www.Familienkasse.pl oferuje pomoc rodzicom w uzyskaniu Kindergeld, Elterngeld, Betreuungsgeld Kinderzuschlag, Landeserziehungsgeld, Familienbeihilfe i wielu innych świadczeń rodzinnych. Najważniejszym celem portalu jest pomoc wszystkim rodzicom, którzy napotykają na problemy z uzyskaniem zasiłków rodzinnych – poprzez długie oczekiwanie na zasiłek, odrzucenie wniosku, wstrzymanie wypłaty zasiłku - kończąc na całej masie innych problemów, które z roku na rok masowo narastają i z którymi rodzice nie są w stanie sami sobie pomóc.

Więcej: Portal Świadczeń Rodzinnych

 

Usługi specjalistyczne dla firm

Prowadzimy pełną obsługę małego i średniego biznesu w Niemczech prowadzonego we wszystkich formach prawnych w segmencie KMU (Kleine und Mittlere Unternehmen) oraz pełną obsługę dużych firm, holdingów i korporacji w zakresie przygotowania, organizowania, rozpoczęcia, prowadzenia, rozwijania działalności gospodarczej, umacniania pozycji i inwestowania na rynku niemieckim.

Wspieramy biznes w Niemczech oferując profesjonalny i specjalistyczny support dla projektów biznesowych realizowanych przez polskich inwestorów, wykonawców, podwykonawców, usługodawców, handlowców, przedsiębiorców i biznesmenów.

Więcej: Usługi specjalistyczne dla firm

 

Podatki zagraniczne

Finanzamt.pl rozlicza podatki dochodowe osób fizycznych w Niemczech, Austrii, Szwajcarii oraz Holandii, a także prowadzi pełną obsługę firm działających w Niemczech.

Oferta skierowana jest do wszystkich pracowników zatrudnionych w DE, AT, CH, NL oraz do wszystkich firm działających w Niemczech.

Więcej: Podatki zagraniczne

 

Rozliczenie roczne Gewerbe

Finanzamt.pl oferuje w bardzo korzystnej cenie roczne rozliczenie małej Gewerbe – jednoosobowej działalności gospodarczej prowadzonej w Niemczech.

Oferta skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy uzyskali niewielkie obroty z prowadzenia Gewerbe.

Sporządzenie rozliczenia rocznego jest dla wszystkich przedsiębiorców w Niemczech obowiązkowe i musi zostać złożone w niemieckim Urzędzie Skarbowym do 31 maja za rok poprzedni. Na wniosek możemy przedłużyć dla Państwa okres rozliczenia z 31 maja na 31 grudzień - pod warunkiem, że złożycie u nas komplet dokumentów. W skład usługi wchodzą wszystkiego rodzaju rozliczenia.

Więcej: Rozliczenie roczne Gewerbe

 

Zasiłki rodzinne i socjalne

Finanzamt.pl prowadzi kompleksowo sprawy zasiłków dla pracujących w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii i Luksemburgu. Oferta uzyskania zasiłków skierowana jest do wszystkich pracowników zatrudnionych w 5-ciu w/w krajach.

Pakiety usług obejmują świadczenia rodzinne na dzieci oraz pozostałe świadczenia socjalne przewidziane przepisami prawa socjalnego obowiązującego w DE, AT, CH, NL, LUX.

Z uwagi na indywidualny charakter spraw i rosnący stopień trudności, każdy wniosek rozpatrywany jest z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji wnioskodawcy.

Wykaz niemieckich, austriackich, szwajcarskich, holenderskich i luksemburskich zasiłków,

Więcej: Zasiłki rodzinne i socjalne

 

Oferta pracy dla specjalistów

Finanzamt.pl zatrudni wysokiej klasy pracowników z długoletnim doświadczeniem w branży międzynarodowych finansów, podatków, prawa, ekonomii i biznesu.

Kandydaci muszą spełniać wymóg posiadania min. 10-letniego doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku pracy w znanym przedsiębiorstwie doradczym o zasięgu międzynarodowym.

Od kandydatów wymaga się co najmniej wykształcenia wyższego z tytułem magistra lub z zagranicznym tytułem pokrewnym. Mile widziane posiadanie doktoratu !

Od kandydatów oczekuje się bardzo dobrej znajomości w mowie i piśmie co najmniej 3 języków obcych, tj.:

Więcej: Oferta pracy dla specjalistów

 

Praktyki dla studentów i absolwentów

Finanzamt.pl ogłasza nowy nabór na rok 2014 na praktyki organizowane dla studentów i absolwentów szkół wyższych o profilu humanistycznym, władających biegle w mowie i piśmie językiem niemieckim, interesujących się tematyką prawno-finansową oraz będących wielkimi pasjonatami Niemiec jako kraju socjalnego, potęgi ekonomicznej i gospodarczej.

Oferta skierowana jest do absolwentów studiów licencjackich i magisterskich, a także do studentów ostatniego roku. Odbycie praktyki zakończonej zdaniem egzaminu pozwoli na rozpoczęcie kariery w sektorze międzynarodowych finansów.

Więcej: Praktyki dla studentów i absolwentów

 
Copyright © 2009-2017 Finanzamt.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zakaz kopiowania. Wykorzystywanie tekstów wymaga opłacenia licencji.